دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: کامپیوتر و نقش آن در زندگی بشر در عصر جدید

همکار تالار دانلود نرم افزار
    رشته تحصیلی
    شیمی کاربردی
    ارسال تشکر
    785
    دریافت تشکر: 654
    قدرت امتیاز دهی
    32
    Array
    nourooz's: لبخند

پیش فرض پاسخ : کامپیوتر و نقش آن در زندگی بشر در عصر جدید

1. نقش کامپیوتر در رشته ی تحصیلی شما در چه حدی هست ؟
    در رشته ی تحصیلیم(تجربی)بیشتر در حد گردآوری مطالب و تحقیقه
    2. کامپیوتر در زندگی شما چه نقشی ایفا می کنه ؟
    نقش پررنگ و چشمگیری داره.مخصوصا حالا که تابستونه بیشتر با کامپیوتر سروکار دارم
    بیشتر کارام هم صرف رسیدگی به وبلاگ ها،تبادل اطلاعات و ساخت نرم افزار چند رسانه ای میشه
    3. آیا میشه امروز این وسیله رو از زندگی انسان امروزی حذف کرد ؟
    خیر به هیچ وجه
    4
    . آیا به نظر شما نظریه ای که می گفت هر کسی تا سال 2000 کامپیوتر بلد نباشه در اصل بی سواد محسوب میشه درسته ؟
    تا حدود زیادی بله!اما نه100درصد
    5. آینده ای که برای این وسیله ترسیم می کنید به چه شکله ؟
    تا حدود زیادی تو جوامع فراگیر میشه
    و به قول دوستمون e.einitabarمیشه گفت که در حد یکی از حواس پنچ گانه ارزشمند خواهد شد

2. 3 کاربر از پست مفید nourooz سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    ریاضی 2
    ارسال تشکر
    206
    دریافت تشکر: 523
    قدرت امتیاز دهی
    28
    Array

Post پاسخ : کامپیوتر و نقش آن در زندگی بشر در عصر جدید

کامپیوتر توی رشته های مرتبط به ریاضی خیلی کاربرد داره چون که مربوط به یه سری برنامه ها میشه که باید از کامپیوتر سر درآورد.
    کامپیوتر در زندگی من می تونه از درجه اول باشه و خیلی در امر تحقیق و اینترنت و سرگرمی بهم کمک کرده.
    طبیعتاً حذف کردن کامپیوتر از زندگی بشر مشکلات زیادی رو دربرخواهد داشت مانند پایین آمدن سرعت انجام امور اداری،تجاری و ...
    ولی اگر در صدد حذف شدن کامپیوتر برآییم باید دنبال جایگزین(ترجیحاً بهتر)باشیم.
    4. آیا به نظر شما نظریه ای که می گفت هر کسی تا سال 2000 کامپیوتر بلد نباشه در اصل بی سواد محسوب میشه درسته ؟
    من کاملاً موافقم. در واقع الآن عصر، عصر تکنولوژی و ارتباطات و اطلاعاته. اگه کسی از کامپوتر سر درنیاره از بیسوادان به شمار میاد. (الآن نه تنها رایانه بلکه هرکسی که زبان انگلیسی نداند نیز جزو بیسوادان است.)
    چون همه روزه علم درحال پیشرفت است فنّاوری پیشرفت میکند شاید نتوان گفت که این وسیله در حدی پیشرفت کند که بتوان با آن چه کار هایی انجام داد.

4. 3 کاربر از پست مفید امین_بد سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    پرتودرمانی(رادیوتراپی)-مهندسی پزشکی(بیوالکتریک)
    ارسال تشکر
    12,285
    دریافت تشکر: 9,533
    قدرت امتیاز دهی
    1166
    Array
    poune's: جدید92

Post پاسخ : کامپیوتر و نقش آن در زندگی بشر در عصر جدید

سلام به تمامی دوستان گلم و با آرزوی سلامتی برای همه شما عزیزان.

کامپیوتر توی رشته تحصیلی من به دلیل عدم وجود منابع کامل و جامع فارسی در ایران خیلی رکن اساسی داره.
    به دلیل اینکه کامپیوتر یکی از اجزای اصلی دستگاههای درمانی رادیوتراپی هست بنابر این نقش مهمی در زندگی کاری من بر عهده داره.
    امروزه کامپیوتر در بیشتر فعالیتهای جامعه مثل سیستم بانکی و ... نقش مهمی ایفا میکنه پس خذف آن باعث مشکلات بسیار زیادی میشه.

4. آیا به نظر شما نظریه ای که می گفت هر کسی تا سال 2000 کامپیوتر بلد نباشه در اصل بی سواد محسوب میشه درسته ؟
    این صحبت رو من تا سال 2020 به بعد درست میدونم. چون تو جامعه کنونی ما درسته که کامپیوتر نقش مهمی رو داره ولی افراد با ندونستن کامپیوتر میتونن تو عرصه های اداری و ... به ایفای نقش بپردازند.
    من بیشتر از اینکه به آینده کامپیوتر در دنیای فردا بپردازم نگران آینده انسانها در دنیای کامپیوتر پرور آینده هستم.

ما تا زمانی که تعادل و برنامه ریزی رو یاد نگرفته باشیم و به کودکانمون یاد ندیم فردایی وحشت ناک رو خواهیم داشت.
    وقتی کودکان ما به جای وقت گذرانی با هم سن و سالهاشون مدام پای کامپیوتر نشته باشند و به جای انجام بازیهای دارای فعالیت فیزیکی به بازیهای کامپیوتری که خیلیهاشون اصلا مناسب سن و سالشون نیست و خیلیهاشونم خیلی خشونت درشون به کار رفته مشکلات زیادی رو در جامعه خواهیم داشت.
    ما در آینده بزرگسالانی بدون قابلیت برقرای ارتباط با سایرین و با خشونتهای بالا و البته با مشکلات فیزیکی بسیار زیادی مثل چاقی و بیماریهای قلبی و عروقی و هزاران مشکلات فیزیکی و روانشناختی دیگه خواهیم داشت.
    ای کاش ما انسانها تعادل در کارها داشتیم!!!!! ای کاش!!!!!

6. کاربرانی که از پست مفید poune سپاس کرده اند.

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    نمیدونم
    ارسال تشکر
    561
    دریافت تشکر: 117
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

Lightbulb پاسخ : کامپیوتر و نقش آن در زندگی بشر در عصر جدید

از هر جی که در راه درست استفاده بشه خوبه و فایده های زیادی داره حتی کامپیوتر که بدون اون البته امروزه نمیشه زندگی کرد و خیلی سخته
    چون همه چی با کامپیوتر در ارتباطه
    در زندگی روزمره من که بینهایت کاربرد داره
    همیشه کسانی هستند که نمیخواهند پرواز تو رو ببینند،به پرواز فکر کن نه به آنها ... .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    ارسال تشکر
    486
    دریافت تشکر: 220
    قدرت امتیاز دهی
    26
    Array

Wink پاسخ : مهندسی کامپیوتر و نقش آن در زندگی بشر در عصر جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط NameEly نمایش پست ها
    1. نقش کامپیوتر در رشته ی تحصیلی شما در چه حدی هست ؟ رشته من کامپوتر هستش پس در این باره نظر ندم بهتره 2. کامپیوتر در زندگی شما چه نقشی ایفا می کنه ؟ تمام کارهای من با کامپیوتر انجام میشه البته اونهایی که تکنولوژیش توی ایران هست 3. آیا میشه امروز این وسیله رو از زندگی انسان امروزی حذف کرد ؟ به هیچ عنوان کامپیوتر کاری کرده که انسان نمیتونه از زندگیش اون رو حذف کنه کامپیوتر تنها سیستم لبتاپ یا پی سی شما نیست اون عابر بانکی که شما ازش پول هم بر می دارید کامپیوتر هست انسان محتاج کامپیوتر شده 4. آیا به نظر شما نظریه ای که می گفت هر کسی تا سال 2000 کامپیوتر بلد نباشه در اصل بی سواد محسوب میشه درسته ؟ کاملا نظریه درسی هست به عنوان مثال الان کارمند ها تمام کارهاشون با کامپیوتر شده قبلا توی ادارات یک کامپیوتر بود ولی الان توی هر اتاق یک کامپیوتر هست 5. آینده ای که برای این وسیله ترسیم می کنید به چه شکله ؟ راستش نمی تونم توصیف کنم خیلی سخته چون من هرچی فکر کنم بالاتر از فکر من میشه
    فرمایشات دوستم کامل هست و بس

9. 2 کاربر از پست مفید assembeler سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    1
    سپاس شده 3 در 1 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : مهندسی کامپیوتر و نقش آن در زندگی بشر در عصر جدید

سلام دوستان من به عنوان یک جوان عصر جدید می تونم بگم که تو این عصر هیچ کاری را نمی توان بدون کامپیوتر انجام داد چون برنامهها ای که دولت ما برای ماهها در نظر گرفته برای آگاهی و یا استفاده ویا ثبت نام باید به این دستگاه جادویی مراجعه کرد ادر واقع جامعه داردما راه به استفاده از کامپیوتر مجبور میسازد .

11. 3 کاربر از پست مفید FA.ARDAKANI سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    تصویرسازی
    ارسال تشکر
    0
    سپاس شده 2 در 1 پست
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : کامپیوتر و نقش آن در زندگی بشر در عصر جدید

خیلی زیاد قبلا کارا بیشتر دستی انجام میشد الان بیشتر کارای گرافیکی رو با کامپوتر انجام میدیم و این که حتی تو مسابقات هم کارا رو جالبه که دیگه دستی نمیخوان و از طریق اینترنت کارا رو میفرستم
    خب هر وقت نیاز پیدا کنم تو سال تحصیلی بیشتر کار رو با کامپوتر و الان که درس ندارم اینترنت و ...و جالب اینه که سرگرمی دیگه ای ندارم
    اصلا نمیشه خلا حس میشه
    باره به نظرم درسته خیلی از دوستام برای کلاس و پز...لپ تاب میگرفتن ولی با این که رشتشون هم میطلید استفاده کنن بلد نبودن ولی به مرور زمان ادم نیاز پیدا میکنه اگه بخوای تو دنیای امروز باشی و زندگی کنی و شغل داشته باشی باید حداقل در حد کسی که حتی بخواد یه متن رو تایپ کنه باید بلد باشی با کامپوتر کار کنی
    خب الان نسل جدید نت بوک ها رو(تبلت) میبینیم که چه راحت میشه باهاشونیه نقاشی رو کشید بدون اینکه زحمت بدیم به خودمون به هر حال انسان بر اساس نیازشه که راه پیشرفت رو به نظرم میسازه.

13. 2 کاربر از پست مفید parisa23 سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)