دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نظرات 10 متخصص درباره پول و سرمایه گذاری

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

Ok نظرات 10 متخصص درباره پول و سرمایه گذاری

نظرات 10 متخصص درباره پول و سرمایه گذاری

در این مطلب جمله های جالبی از 10 متخصص پول و سرمایه گذاری برایتان نوشته ایم که شاید برایتان کاربردی باشند.

Warren Buffett

موسس و مدیرعامل کمپانی Berkshire Hathaway: «پول به من این استقلال را می دهد تا هر روز هر کاری را که دوست دارم انجام دهم.

به غیر از این هیچ مزیت و کارایی دیگری برای من ندارد، اما به دیگران می تواند بسیار کمک کند. به همین دلیل است که همیشه آن را می دهم برود.»

Meredith Whitney

مدیرعامل گروه مشاوران مردیث ویتنی: «نسبت به پول نمی توان احساس خاصی داشت.

پول فقط وسیله ای برای خرید چیزهایی است که لازم یا دوست دارید.»

John Bogle

موسس گروه Vanguard: بهترین نصیحت سرمایه گذاری که باگل شنیده است این است: «هیچ کس، هیچ چیز نمی داند».

این حرف باعث شد تا بزرگ ترین بازار سهام مشترک در سال 1976 میلادی راه اندازی و تاسیس شود. باگل می گوید: «وقتی کسی چیزی نداند شما می توانید همه چیز به دست بیاورید.»

Barry Sternlicht

موسس و مدیرعامل گروه سرمایه گذاری Starwood: «به موضوعات بزرگ فکر کنید زیرا باعث می شود تا 10 برابر پول بیشتری به دست بیاورید.»

Larry Kotlikoff

اقتصاددان و استاد دانشگاه بوستون: کوتلیکوف همه شم اقتصادی و سرمایه خود را با الهام از این جمله به دست آورده است که «همه تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار نده»

Ben Stein

نویسنده، هنرپیشه و گزارشگر و مفسر مسایل اقتصادی بن اشتاین اعتقاد دارد که در هیچ معاملهای نباید ریسک زیادی کرد. او می گوید، پدرش همیشه می گفته است: «هرگز به همسایگی فقرا نقل مکان نکن.»

Leon Black

موسس و مدیر شرکت Apollo Global: «بدانید چه کاری می خواهید انجام دهید از برنامه های سنگین و فوری پرهیز کنید و فقط تکالیف خود را در مسیر تحقق اهداف انجام دهید.»

Bruce Greenwald

استاد اقتصاد در دانشکده اقتصاد کلمبیا: «ابتدا باید توجه و دقت بسیاری داشته باشید و همچون دیگر کارآفرین ها، شغل خود را توسعه دهید، سپس روی پول دیگران حساب کنید و برای آنها نقشه بکشید.»

Dick Bolles

نویسنده کتاب «چتر نجات شما چه رنگی است»: «فردی به من گفت بهترین روش خاتمه بخشیدن به مصاحبه پرسیدن این سوال است: با این همه حرفی که با هم زدیم، آیا این کار را به من پیشنهادمی کنی؟»

Ramit Sethi

نویسنده و وبلاگ نویس: «همیشه باید تمرکزمان بر ایجاد سیستم ها و رفتارهای اتوماتیکی باشد که می خواهیم روی دهند.»

منبع : برترین ها

2. 2 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)