دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 11 از 33 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 321

موضوع: من و پروفسور بارتزال

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    دریافت تشکر: 9,945
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

پیش فرض پاسخ : من و پروفسور بارتزال ((مسابقه بزرگ سايت))

ممنون میشم اگر این کار را کنید من هم کمک می کنم.
    مهمترين لذت در زندگي، كمك به سايرين براي برنده شدن است. حتي اگر به قيمت آهسته تر رفتن و تغيير در نتيجه مسابقه اي باشد كه ما در آن شركت داريم

2. 4 کاربر از پست مفید hossien سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    برق و كنترل
    ارسال تشکر
    646
    دریافت تشکر: 2,611
    قدرت امتیاز دهی
    40
    Array

حسین جان لطفا یه کمیته داوری تشکیل بدین و بهترین ایده و بهترین راهنمایی به کادر مدیریت معرفی کنید تا به عنوان برنگان این مسابقه ازشون تقدیر بشه .. ممنون و موفق باشید
    توکلت علی الحی الذی لا یموت

4. 3 کاربر از پست مفید Amir سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    13
    دریافت تشکر: 85
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

این طرحی که می خوام بگم، بر می گرده به دوران راهنمایی که توی خوارزمی شرکت کرده بودم...

خوب بریم اون قدیما (از این جا به بعد سیاه و سفید می شه!!!! )

من خیلی به الکترونیک و برق و... علاقه داشتم، ولی خیلی خیلی از برق می ترسیدم!!! واسه همین همیشه دنبال راهی بودم که بدون تماس با سیم ها، فاز رو پیدا کنم!
    جرقه ش رو هم آشکارسازهای رادیویی توی ذهنم زد، یکم این ور و اون ور زدم، در نهایت با توجه به اینکه اطراف هر سیم که جریانی توش باشه، یه میدان مغناطیسی ایجاد می شه، فکر کردم اگه بشه این میدان رو آشکارسازی کرد، کار تمومه دیگه!!!
    خلاصه...... نتیجه ی همه این چیزا شد یه مدار خیلی خیلی کوچولو به اندازه ناخن انگشت! که می تونست سیم فاز رو از روی روکش و از حداکثر فاصله 2 سانتی متری تشخیص بده (البته قابل تنظیم بود)

به نظر شما طرح خوبی بوده یا نه؟ آخه مقام نیاورد

6. 4 کاربر از پست مفید soheilspeedart سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

طرح خوبی هست و میشه سیستم اون را ارتقا داد.این طور که شما گفتید این امکان را داره که سیم برق را از روی دیوار ردیابی کنه یعنی مشخص کنه از کجا سیم برق عبور کرده؟
    مهمترين لذت در زندگي، كمك به سايرين براي برنده شدن است. حتي اگر به قيمت آهسته تر رفتن و تغيير در نتيجه مسابقه اي باشد كه ما در آن شركت داريم

8. کاربرانی که از پست مفید hossien سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    برق و كنترل
    ارسال تشکر
    646
    قدرت امتیاز دهی
    40
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilspeedart نمایش پست ها
    این طرحی که می خوام بگم، بر می گرده به دوران راهنمایی که توی خوارزمی شرکت کرده بودم...

خوب بریم اون قدیما (از این جا به بعد سیاه و سفید می شه!!!! )

من خیلی به الکترونیک و برق و... علاقه داشتم، ولی خیلی خیلی از برق می ترسیدم!!! واسه همین همیشه دنبال راهی بودم که بدون تماس با سیم ها، فاز رو پیدا کنم!
    جرقه ش رو هم آشکارسازهای رادیویی توی ذهنم زد، یکم این ور و اون ور زدم، در نهایت با توجه به اینکه اطراف هر سیم که جریانی توش باشه، یه میدان مغناطیسی ایجاد می شه، فکر کردم اگه بشه این میدان رو آشکارسازی کرد، کار تمومه دیگه!!!
    خلاصه...... نتیجه ی همه این چیزا شد یه مدار خیلی خیلی کوچولو به اندازه ناخن انگشت! که می تونست سیم فاز رو از روی روکش و از حداکثر فاصله 2 سانتی متری تشخیص بده (البته قابل تنظیم بود)

به نظر شما طرح خوبی بوده یا نه؟ آخه مقام نیاورد
    این ایده جالبی بود و بسیار پر کاربرد منتها این طرح اولین بار توسط شرکت aca بطراحی و بازار عرضه شد و بسیار هم مورد استقبال قرار گرفت که فاز متر طراحی شده توسط این شرکت میتونیست ده تا کار رو انجام بده که یکیش همین تشخیص فاز بدون ارتباط مستقیم با سیم بود .. کلی هم تو بازار ایران فروش داشت طرح خیلی ساده ولی بسیار پر کاربرد بود

10. 3 کاربر از پست مفید Amir سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    13
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط majhol نمایش پست ها
    طرح خوبی هست و میشه سیستم اون را ارتقا داد.این طور که شما گفتید این امکان را داره که سیم برق را از روی دیوار ردیابی کنه یعنی مشخص کنه از کجا سیم برق عبور کرده؟
    نه، چون من این مدار رو به حداکثر سادگی رسونده بودم، فقط از سه تا قطعه تشکیل شده بود و قیمتش هم کمتر از 150 تومن بود

البته بالقوه این قدرت رو داشت، اما باید جریان های کشف شده رو تقویت کنیم که این نیاز به افزایش حجم مدار و... داره.

حالا این مطلبی که آقا امیر فرمودن من نمی دونستم، شاید هم به همین علت مقام نیاورده (هر چند بعید می دونم، آخه وقتی چشمک زن دو لامپی مقام میاره...)

چی بگم والا، نمی دونم

12. 2 کاربر از پست مفید soheilspeedart سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک-ساخت و تولید
    ارسال تشکر
    11,215
    قدرت امتیاز دهی
    3451
    Array

تا اونجایی که من می دونم بستگی به زرح و گزارشی که شما تهییه کردین و به جشنواره فرستادید بستگی داره و خیلی مهم هست که چه جوری این دستگاه تون را معرفی کردین فکر کنم با تغییرات و چند کاره کردن سیستم کاری دستگاه تون شاید مقام بیاره تا اینجا که تنوستید دستگاه هتون رو درست کنید با کمی سعی و تلاش حتما مقام میاره.

14. کاربرانی که از پست مفید hossien سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    برق و كنترل
    ارسال تشکر
    646
    قدرت امتیاز دهی
    40
    Array

یه چیزی در مورد طرحای ارائه شده به جشنواره خوارزمی بگم که اصلا فک نکنید طرحوتن باید یه طرح خیلی پیچیده و پیشرفته باشه .. تو یه تاپیک معیارهای خاص داوری داره که شرایط و اصول داوریش که البته یه خورده به نظر خودم ابتدایی هستش تو قمست دانش اموزی و دانشجویی رو برای اطلاع دوستان بذاریم .. فقط همینو بگم چیزی که من دیدم خیلی رو اصول کارشناسی نبود مثلا سال هفتاد و شش یه ربات خیلی ساده با سیستم مغناطیس که یادمه مشابه همن طرح بلکه با کارایی بیشتر به عنوان یه کیس تفریحی تو دبیرستان روش کار میکردیم رو یه نفر ارائه داد و مقام اول بخش جوان رو بدست اورد که برای خودم کلی جای تعجب داشت .. شما رو ایده ای که دارید کار کنید و ارئه بدین البته روش ارائه هم مهمه .. بعضی وقتهیا اتفاقات غیر منتظره ای هم تو این مسابقات رخ میده

16. 3 کاربر از پست مفید Amir سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    ارسال تشکر
    13
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط hossien نمایش پست ها
    تا اونجایی که من می دونم بستگی به زرح و گزارشی که شما تهییه کردین و به جشنواره فرستادید بستگی داره و خیلی مهم هست که چه جوری این دستگاه تون را معرفی کردین فکر کنم با تغییرات و چند کاره کردن سیستم کاری دستگاه تون شاید مقام بیاره تا اینجا که تنوستید دستگاه هتون رو درست کنید با کمی سعی و تلاش حتما مقام میاره.
    والا من چون مدار رو خودم طراحی کرده بودم، شرح مفصل عملکرد مدار رو صورت کاملا ریز و تخصصی پیوست کرده بودم، در ضمن چون اون زمان اسکریپت هم می دونستم، یه چند رسانه ای خیلی کامل و قشنگ هم واسه ش درست کرده بودم و خلاصه سنگ تموم گذاشته بودم...

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir نمایش پست ها
    یه چیزی در مورد طرحای ارائه شده به جشنواره خوارزمی بگم که اصلا فک نکنید طرحوتن باید یه طرح خیلی پیچیده و پیشرفته باشه .. تو یه تاپیک معیارهای خاص داوری داره که شرایط و اصول داوریش که البته یه خورده به نظر خودم ابتدایی هستش تو قمست دانش اموزی و دانشجویی رو برای اطلاع دوستان بذاریم .. فقط همینو بگم چیزی که من دیدم خیلی رو اصول کارشناسی نبود مثلا سال هفتاد و شش یه ربات خیلی ساده با سیستم مغناطیس که یادمه مشابه همن طرح بلکه با کارایی بیشتر به عنوان یه کیس تفریحی تو دبیرستان روش کار میکردیم رو یه نفر ارائه داد و مقام اول بخش جوان رو بدست اورد که برای خودم کلی جای تعجب داشت .. شما رو ایده ای که دارید کار کنید و ارئه بدین البته روش ارائه هم مهمه .. بعضی وقتهیا اتفاقات غیر منتظره ای هم تو این مسابقات رخ میده
    خوب یکی از دلایل اصلی اینکه من مدار رو به اون حد ساده کرده بودم، واسه همین مساله بود! ولی خوب دیگه، نظر داور رو نگرفته بوده حتما!!! اما من از این ناراحتم که چرا طرح هایی هم که کیتش توی بازار هست مقام میاره؟ من به چشم خودم دیدم که چشمک زن، یا چشم الکترونیک و... مقام آورده، این خیلی منو اذیت می کنه
    ویرایش توسط soheilspeedart : 24th July 2009 در ساعت 03:22 AM

18. کاربرانی که از پست مفید soheilspeedart سپاس کرده اند.

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    اولین نیاز جامعه آخرت هنر معماری
    ارسال تشکر
    727
    دریافت تشکر: 1,113
    قدرت امتیاز دهی
    265
    Array

سلام به همه
    بنده کارم باربند سازی وکفی ماشینهای باری هست حتمن شما پیکان ویا نیسان باری دیدهاید بنده برای این جور ماشینها با ورق فلزی عین کف ماشین در می آورم وسوار میکنم میره حالا من میخوام با ی نوع پلاستیک که مقاومت شیمیایی وفشاری را داشته باشد ودر حین حال قابلیتهای بالا از نظرشویندگی نیز مقاومت داشته باشد واز نظر زیبایی از ورق نیز بهتر باشد وهزینه آن هم نسبت به فلز ارزانتر بیفتد ودر آخر قالب گیری راحتری داشته باشد خواستم ببینم آیا شما می تونید در این باره بنده را کمک کنید یا خیر

20. 4 کاربر از پست مفید draz سپاس کرده اند .

صفحه 11 از 33 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)