دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 112

موضوع: وصیت شهدا درباره حجاب

همکار تالار نیروی نظامی وهوانوردی
    ارسال تشکر
    1,675
    دریافت تشکر: 6,529
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array
    "مهدی"'s: جدید17

پیش فرض پاسخ : وصیت شهدا درباره حجاب

نقل قول نوشته اصلی توسط aty.a نمایش پست ها
    سلام
    من اومدم از اسم شهدا استفاده ابزاری کنم
    ----------------------------------------------

خیلی عذرمیخوام. ولی لطفا اول کاری که میکنید و انتقادهایی که بهش شده رو به کاربران محترم توضیح بدین. بعد بیاید اینجا دوباره پستی با همون مضمون بزارین !
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

2. 5 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    9,787
    دریافت تشکر: 5,088
    قدرت امتیاز دهی
    16341
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط "مهدی" نمایش پست ها
    خیلی عذرمیخوام. ولی لطفا اول کاری که میکنید و انتقادهایی که بهش شده رو به کاربران محترم توضیح بدین. بعد بیاید اینجا دوباره پستی با همون مضمون بزارین !
    دوست عزیزم
    من از اسم عموی خودم در تایپک ام استفاده کردم
    یعنی برای به کار بردن اسم عموی خودم هم باید از شما اجازه می گرفتم
    شرمنده این دفعه یادم می مونه اول از شما بیام اجاز بگیرم
    من یه نظرو عقیده ای دارم که نه شما و دیگر دوستان محترم تون نمی تونید من رو متقاعد کنید
    و کاملا بر عکس اش. دیگه پس بحث کردن بی فایده است
    موفق باشید .با ارزوی بهترین برای شما
    ​​​

4. 3 کاربر از پست مفید aty.a سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

رادر من بهشت که زوری نمیشه! شاید یکی دلش خواست بره جهنم. شما حق داری نصیحتش کنی نه اینکه با چماق و گشت ارشاد وایسی بالاسرش که نرو جهنم
    گشت ارشاد جهنم رو مانع نمیشه. برا اجرای قوانین است. جامعۀ اسلامی مثه بقیۀ جوامع برا خودش قوانینی داره. و اجرای قوانین در هر کشوری نهادی میخواهد. برخی از نهادها برای اجرای قانون هستند و در برخی موارد برای پیشگیری هر کشوری مجبور به تاسیس نهادی میشود تا قوانین اجرا بشوند.

اگر کشوری قوانینش اجرا نشود یا به راحتی زیر پا گذاشته شود اون کشور تبدیل به یک کشور از خودباخته میشود که عرضه ندارد حتی از خودش دفاع کند.

مسلۀ مهم اینجاست که در قدیم برخی از آقایون برای رای آوردن برخی قوانین رو شل کردن و دوسویه حرف زدن و شعار دادن و حرمت قوانینی شکسته شد و گاها حتی به عقاید یک ملت توهین کردن. قانون حجاب مختص یک زمان نبوده مختص تمامی دوران بوده و هست و اجرای قوانین اسلام دل بخواهی نیستن. همه در اجتماع باید به قوانین مربوطه احترام بذارن و جلوش چون و چرا معنی ندارد.

اسلام دین وسط و میانه روی است اما نسبت ب احکام و قوانینش تعصب دارد. حالا نیاز به فرهنگ سازی داریم. البته اول باید احترام به قوانین فرهنگ سازی بشه.
    ویرایش توسط عبدالله91 : 15th August 2013 در ساعت 12:10 PM

6. 5 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    1,675
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط aty.a نمایش پست ها
    دوست عزیزم
    من از اسم عموی خودم در تایپک ام استفاده کردم
    یعنی برای به کار بردن اسم عموی خودم هم باید از شما اجازه می گرفتم
    شرمنده این دفعه یادم می مونه اول از شما بیام اجاز بگیرم
    من یه نظرو عقیده ای دارم که نه شما و دیگر دوستان محترم تون نمی تونید من رو متقاعد کنید
    و کاملا بر عکس اش. دیگه پس بحث کردن بی فایده است
    موفق باشید .با ارزوی بهترین برای شما
    عقیده شما برای ما محترم هست!

ولی بهتره بدونین کاربران هم عقیده هایی دارند و شما هم به زور نمیتونین اونها رو متقاعد کنین و همونطور که گفتن دوستان از اسم سربازای میهن استفاده ابزاری کنین!
    تو روحتو به من فروختی، لازمه بهت یادآوری کنم؟ یادته اون شبی رو که به خدا گفتی حاضری هر کاری بکنی تا یه قرار داد ضبط بگیری؟ تو نمی تونی یه روحو بکشی حتی اگه بخوای

8. 3 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    ارسال تشکر
    9,787
    دریافت تشکر: 5,088
    قدرت امتیاز دهی
    16341
    Array

عقیده شما برای ما محترم هست!

ولی بهتره بدونین کاربران هم عقیده هایی دارند و شما هم به زور نمیتونین اونها رو متقاعد کنین و همونطور که گفتن دوستان از اسم سربازای میهن استفاده ابزاری کنین!
    بله عقیده شما هم برای من محترم هست !!!!
    مرسی از این که در بحث شرکت کردید
    ​​​

10. 2 کاربر از پست مفید aty.a سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    1,675
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها

گشت ارشاد جهنم رو مانع نمیشه. برا اجرای قوانین است. جامعۀ اسلامی مثه بقیۀ جوامع برا خودش قوانینی داره. و اجرای قوانین در هر کشوری نهادی میخواهد. برخی از نهادها برای اجرای قانون هستند و در برخی موارد برای پیشگیری هر کشوری مجبور به تاسیس نهادی میشود تا قوانین اجرا بشوند.

اگر کشوری قوانینش اجرا نشود یا به راحتی زیر پا گذاشته شود اون کشور تبدیل به یک کشور از خودباخته میشود که عرضه ندارد حتی از خودش دفاع کند.

مسلۀ مهم اینجاست که در قدیم برخی از آقایون برای رای آوردن برخی قوانین رو شل کردن و دوسویه حرف زدن و شعار دادن و حرمت قوانینی شکسته شد و گاها حتی به عقاید یک ملت توهین کردن. قانون حجاب مختص یک زمان نبوده مختص تمامی دوران بوده و هست و اجرای قوانین اسلام دل بخواهی نیستن. همه در اجتماع باید به قوانین مربوطه احترام بذارن و جلوش چون و چرا معنی ندارد.

اسلام دین وسط و میانه روی است اما نسبت ب احکام و قوانینش تعصب دارد. حالا نیاز به فرهنگ سازی داریم. البته اول باید احترام به قوانین فرهنگ سازی بشه.
    اونوقت ببخشید الان که برای رسیدن به این کشور اسلامی نهادهای مختلفی وجود داره؛ برای جلوگیری از ربا و نزول در بانکهای به ظاهر اسلامی نهادی درست نشده؟
    برای جلوگیری از اختلاس تو مملکت اسلامی نهادی نداریم؟
    برای جلوگیری از واردات این لباس های بی سر و ته تو این مملکت اسلامی نهادی نیست؟

نکنه اسلام فقط به حجاب اشاره کرده؟

اونوقت مثلا تو کشوری مثل ترکیه که هر کسی عقیده خودش رو داره ناهماهنگی بوجود اومده؟ یا از خودباخته شده؟

12. 5 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط zoh_reh نمایش پست ها
    اینکه در احاديث و روايات يك مورد از برخورد (مجازات) پيامبر اسلام با فرد بي حجاب وجود ندارد نشانه ی چیست ؟

برای من هم این مورد سواله.
    جناب کمان ابرو انشاالله خودشون پاسخ میدن.

اما مگر در زمان پیامبر در جامعۀ مسلمین کسی بود که از قوانین غیر اسلامی حمایت کند؟

وقتی پیامبر(ص) قوانین رو به مرور زمان می آورد تمام مسلمین در جهت اجرای قوانین می کوشیدند البته در محدودۀ حکومت پیامبر.قاون خدا در جامعۀ پیامبر فورا مورد قبول قرار میگرفت مثه الان نبود که خیلیا برا آیات قرآن هم چون و چرا میکنند. بعده پیامبر(ص) یواش یواش قوانین اسلامی رو به تحریف حرکت کردن. طوری که معاویه قسم خورد که نامی از اسلام نگذارد که بماند و .....البته این یه بحث مفصلی است. انشاالله که کارشناس محترم جواب میدن

14. 4 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

اونوقت ببخشید الان که برای رسیدن به این کشور اسلامی نهادهای مختلفی وجود داره؛ برای جلوگیری از ربا و نزول در بانکهای به ظاهر اسلامی نهادی درست نشده؟
    برای جلوگیری از اختلاس تو مملکت اسلامی نهادی نداریم؟
    برای جلوگیری از واردات این لباس های بی سر و ته تو این مملکت اسلامی نهادی نیست؟

اونوقت مثلا تو کشوری مثل ترکیه که هر کسی عقیده خودش رو داره ناهماهنگی بوجود اومده؟ یا از خودباخته شده؟
    خب عزیز ما که نمیگیم مدینه فاضله هست ایران. خب کشورمون مشکلاتی رو داره و کسی منکرش نیست اینجا چون حرف از حجاب بود ما هم از حجاب گفتیم عزیز

کشور ترکیه واقعا یه کشور اسلامی میدونین؟ قوانینش اسلامی نیس. بعد کشور ترکیه از خودباخته نیس؟ نفس اینا دست خودشون نیس.

16. 4 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

ارسال تشکر
    1,675
    قدرت امتیاز دهی
    24597
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها
    خب عزیز ما که نمیگیم مدینه فاضله هست ایران. خب کشورمون مشکلاتی رو داره و کسی منکرش نیست اینجا چون حرف از حجاب بود ما هم از حجاب گفتیم عزیز

کشور ترکیه واقعا یه کشور اسلامی میدونین؟ قوانینش اسلامی نیس. بعد کشور ترکیه از خودباخته نیس؟ نفس اینا دست خودشون نیس.
    شما وقتی اجازه داری به یه کشور بگی اسلامی که همه قوانینش اسلامی باشه و مدینه فاضله باشه نه یلخی!

عزیزم کشور ترکیه ازادی هست. هر کسی هر دین و اعتقادی داره بهش عمل میکنه. در ضمن نه تنها از خودباخته نیست بلکه خیلی هم برنامه ریزی دقیق داره و میدونه داره چیکار میکنه!

18. 5 کاربر از پست مفید "مهدی" سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    قدرت امتیاز دهی
    31281
    Array

در ضمن عزیز ما از شیوۀ اجرایی نهادها دفاع نمیکنیم .منظورمون وجود نهادهاست. وجود نهادها برا اجرای قوانین ضروری است حالا چطور اجرا کنن این یه بحث دیگه است. شاید خیلیا با بی قانونی بخوان قانون اجرا کنن که این درست نیست و بهترین راه فرهنگ سازی درست است نه حذف نهاد. فرهنگ سازی ضروری است ما حرفمون اینه. و از قوانین خدا حمایت میکنیم نه از عملکرد نهادها.

بعد ما انسانها باید برا خودمون ارزش و احترام قائل بشیم. چرا باید طوری رفتار کنیم که یکی بیاد بهمون بگه که مثلا پوششت درست نیست و قلدری هم بکنه یا قلدری هم بکنیم. برا ماها این پسندیده نیست. ارزش خودمون رو بدونیم. بر فرض که عملکرد نهادها بد هست{بنده تاحالا تو جامعه ندیدم برخوردشون رو برا همین بر فرض میگم} حالا ما با این وجود میگیم بیان پا رو عزت من بذارن؟ خب بجای داشتن پوشش نامناسب یه لباسی رو میپوشم که هم مورد قبول جامعه باشه و هم خودم آرامش و امنیت داشته باشم و هم عزتم حفظ بشه

20. 4 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)