دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 103 , از مجموع 103

موضوع: پایان گلشیفته فراهانی با بازی در فیلم غیر اخلاقی

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    دریافت تشکر: 30,245
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

پیش فرض پاسخ : پایان گلشیفته فراهانی با بازی در فیلم غیر اخلاقی

نقل قول نوشته اصلی توسط Sookoot نمایش پست ها
    سرکار باستان شناس گرامی موضوع تاپیک این است :

و تصادفا !! پست های شماخارج از موضوع !! بهرحال انتظار رعایت مقررات از مدیران بمراتب بیشتره !خوبه باوجود اینهمه پستای خارج از موضوع / تاپیک هنوز بازه !

اینکه یه پایه نردبان سینما و بازیگری کلا تو لجنزاره رو همه قبول دارند و اینکه پشت صحنه هم گاهی خبراییه !! قابل کتمان نیست وهمه میدانند
    این حرف های شما اتفاقا این را میرساند که خیلی هم دراین مملکت اسلامی !! خفقان نیست و خیلی ها ازادی هر جور کاری را دارند

یک سوال ؟ با وضع رقت باری که شما بدرستی از حال روز بعضی ازفیلم های سینمایی و بعضی از بازیگرنماها تو همین مملکت توصیف کردی
    بنظرت چه نیازی هست یه هنرپیشه دست چندم بره هالیود تا در رختخواب این و اون بخوابه ؟خب همینجا هم میتونست !!

سلام خدمت جناب سکوت

مطمنا خود شما پست های اولیه رو مطالعه کردید مطمنا جاده خاکی ها و اینکه خود شما و یکی دو نفر دیگه خارج از بحث حرف زدید مطمنا منم دنباله های حرفای شما رو به نوعی دیگه به سبک خودم ادامه دادم و البته اینم بگم خودتون در قسمتی حتی از اشپزی یکی از کاربران تعریف کردید درست نمیگم و خب همه به نوعی دخالت کردند !

اینکه شما میگید خیلی هم خفقان نیست و ازادی هست بله هست هر طوری باشن ولی کار به مسایل س یا س ی نداشته باشن و البته باید دید چرا در داخل ایران بازیگران داخلی اینطوری هستن باید دید هدف چی هست .....این مهمه !

مطمنا توهین به شخصیت هر کس مستلزم پاسخ شاید نباشه مطمنا من قصد دفاع از خانم فراهانی ندارم ولی اینکه ازاد هست راه خودش رو انتخاب کنه و فردا جواب به خودش و خدا پس بده یک حق مسلم هست و مطمنا وضعیت هر کس پای خودش نوشته خواهد شد....

ددوستان با توصیف من متوجه شدید اوضاع سینما چطور سرچ ساده گویای همه چیز هست !

مطمنا موارد خارج اسلام و قانون ایران گفته نمیشه که تاپیک بسته بشه مسایل بسیار ساده و عمومی هست مطرح شده و توهینی که خدارو شکر به کسی نشده تا تاپیک با اخطار بسته بشه ! (مطمنا هر گاه اسلام به خطر افتاد تاپیک هم به خطر میافته )

هرگز زانو نخواهم زد،حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد.

"
    کوروش بزرگ"

2. کاربرانی که از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند.

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    باستان شناسي
    ارسال تشکر
    7,753
    دریافت تشکر: 30,245
    قدرت امتیاز دهی
    891
    Array

Lightbulb پاسخ : پایان گلشیفته فراهانی با بازی در فیلم غیر اخلاقی

نقل قول نوشته اصلی توسط Sookoot نمایش پست ها
    این هم وطن فروشی مدل ورزشی اش!!

یک پناهنده به سوئد در گفت و گو با رادیو فردا در ادعایی خنده دار مطرح کرد که به علت اینکه از سوی سپاه مجبور به آموزش نیروهای بسیج شده است به کشور اروپایی سوئد پناهنده شده است!
    به ادعای این ملی پوش سابق و وطن فروش حاضر که در مسابقات قهرمانی اسیا نیز مدال سوم را کسب کرده است، سپاه از طریق افرادی همچون وی قصد گلادیاتور سازی داشته است!
    این شخص فراری علت رد قبول این پیشنهاد و درنهایت پناهنده شدنش را این چنین عنوان کرد که این عمل مغایر با انسانیت، حقوق بشر و با مسائل انسانی است.
    وی در آخر گفتگویش با این رسانه ضد جمهوری اسلامی عنوان کرد که برای اینکه پیشنهاد سپاه را رد کند از کشور خارج شده است و در حال حاضر نیز در حال طی مراحل اخذ پناهندگی اش است!

تمام این وطن فروشی برای دریافت مقرری ماهانه ای است که غربی ها وقتی از خیانت وی مطمئن شدند جلوی او می اندازند!!!

مطمنا جناب سکوت شهرت ادما رو عوض میکنه و در واقعی شاید درست نباشه بگم میتونه اونا رو عوضی کنه
    این یک حقیقت تلخه که کتمان کردنش درست نیست !

مطمنا وطن فروشی به سبک های مختلف انجام میشود و یکی متاسفانه پناهنده میشه و یکی هم مثل اقای حسین رضا زاده عزیز رفتار میکنه !

مطمنا همگی پهلوان به ظاهر واقعی البته پوشالی حسین رضا زاده رو می شناسیم درسته ! ...
    پهلوان پوشالی که با حضور در تبلیغات مشاور املاک اونم در دوبی کشوری که ایران رو همیشه نقره داغ میکنه به قول سی دی های ظهور شهر برج های هرمی شیطانی خودش رو به پهلوان رابینسون دوبی به نمایش گذاشت !

من اصلا خوشم نیامد وقتی دیدم آقای رضا زاده با عنوان پهلوان ملی تبلیغ املاک رابینسون دبی را می کند!

من وقتی رضا زاده را می دیدم احساس غرور می کردم و عبارت یا ابولفضل روی لباس وزنه برداری و غرش و مردانگی او در هنگام بلند کردن وزنه در ذهنم می آمد.
    شادی مردم اردبیل و مردم ایران را به خاطر می آورم.

به خودم می بالیدم که رضا زاده پیشنهاد ترکیه برای تغییر ملیت را رد کرد و موجب افتخار ملی شد.اما الان این اسم نا مانوس رابینسون را در کنار رضا زاده نمی توانم توجیه کنم.

وقی رضا زاده می گوید که "جهت امنیت سرمایه گذاری خودتان من فقط املاک رابینسون دبی را پیشنهاد می کنم.
    شما هم با من همراه شوید." آیا این همان راه و رسم پهلوانی است؟
    پهلوان رضا زاده مشکل مالی داشته؟ شرکت ایرانی در ایران نبود؟؟

می دانم که ورزشکاران حرفه ای و قهرمانی با صنعت تبلیغات ارتباط نزدیکی دارند و برای تبلیغات امور مختلف از آنها استفاده می شود و این یک منبع در آمد آنهاست.

اما کسی که نام پهلوانی دارد و آن سابقه و رفتار را در ذهن من نشانده در کنار تبلیغ شرکت رابینسون دبی چه می گوید؟

کسانی که از یک ورزشکار و یک قهرمان ورزشی یک چهره فرا قهرمانی و پهلوانی ساختند جوابگو باشند.

و در اخر اینو خطاب به اقای حسین رضا زاده میگم :

اقای حسين رضا زاده !
    نه به آن حضرتابوالفضلي كه فرياد مي‌زني و نه به املاك رابينسوني كه اينگونه قاطعانه و عاشقانه در مدحش داد سخن مي‌دهي ...

و انتقادات رو نسیت به ایشون اینجا بخونید !

دو کلمه حرف حساب با حسین رضازاده کلیک کنید !
    ویرایش توسط باستان شناس : 11th September 2011 در ساعت 09:22 AM

هرگز زانو نخواهم زد،حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد.

"
    کوروش بزرگ"

4. 5 کاربر از پست مفید باستان شناس سپاس کرده اند .

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    فناوری اطلاعات
    ارسال تشکر
    5,092
    دریافت تشکر: 3,299
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array

پیش فرض پاسخ : پایان گلشیفته فراهانی با بازی در فیلم غیر اخلاقی

ظاهرا بحث در مورد عنوان تاپیک تمام شده و عزیزان در مورد مسائل دیگه دارن بحث می کنن
    بحثی که در تاپیک میشه باید با عنوان اون بخونه و چون الان همچین موردی مشاهده نمیشه تاپیک به صورت موقت بسته میشه
    مخالف بحث هایی که دارید انجام می دید نیستم ولی بحث ها پراکنده هستش پس اگر تمایل دارید در مورد خاصی بحث کنید ، تاپیکی با عنوان موضوعتون باز کنید و در اونجا در مورد موضوعی که طرح شده بحث کنید ، اینجوری راحتر هم میشه به نتیجه رسید..

6. 4 کاربر از پست مفید Victor007 سپاس کرده اند .

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)